logo

"White Fang" varjupaik

flag

Butimanu

"White Fang" varjupaik

flag

Rumeenia, Butimanu

Toeta projekti Animalslife.NET

Valige ühekordse makse summa või tellige:

iga kuu

üks kord

€1

€5

€10

€20

€25

€50

€100

amazon

Aita loomi

Osta meie juurest

aliexpress

Aita loomi

Osta meie juurest

“Gyvūnų apsaugos organizaciją „Baltosios ilties“ fondą 1992 m. įkūrė a. a. Dr. Ruxandra Nicolescu, pirmoji gyvūnų teisių gynėja-aktyvistė Rumunijoje.
Organizacija gelbsti gyvūnus, kuriems gresia neišvengiamas pavojus, ir rūpinasi prieglaudos veikla – čia patekę gyvūnai nemigdomi, be to, netoli Bukarešto įrengtoje prieglaudoje gali vienu metu gyventi maždaug 200 šunų.
Prieglaudoje gyvūnams suteikiama medicininė priežiūra, jie yra gydomi nuo kirmėlių, skiepijami, sterilizuojami ir, žinoma, gyvūnams suteikiama galimybė čia gyventi tol, kol surandami nauji šeimininkai – jų paieška yra viena svarbiausių prieglaudos veiklos sudedamųjų dalių.
Turint omenyje, kad didelė dalis išgelbėtų šunų yra fiziškai arba protiškai neįgalūs, jiems beveik neįmanoma surasti naujų savininkų, todėl šie šunys lieka gyventi prieglaudoje visą likusį gyvenimą.
Prieglaudos darbuotojai taip pat vykdo sterilizacijos programą, bet dėl išteklių stokos ji taikoma tik labai mažoje miesto dalyje. Vis dėlto, nepalaužiamos darbuotojų valios dėka per pastaruosius 6 metus jau pavyko sterilizuoti daugiau nei 1200 šunų.
Nors prieglaudos darbuotojai ir yra atsidavę vykdomai veiklai, dėl sudėtingos finansinės situacijos jie neturi jokių didesnių planų ateičiai ir dažniausiai stengiasi tiesiog užtikrinti sklandžią prieglaudos veiklą ir rūpestingai prižiūrėti joje laikomus gyvūnus.
Fondas šiuo metu yra atsidūręs gana sudėtingoje situacijoje. Jam priklauso tvarkinga ir moderni prieglauda, bet norint ir toliau kovoti dėl gyvūnų gerovės, reikalinga didesnė finansinė parama. Šiuo metu rimčiausia problema yra didesnio septinio rezervuaro reikmė, kadangi prieglaudoje neretai įvyksta potvyniai, o taip pat svarbu įrengti šildymo sistemą prieglaudos name, kuriame žiemoja maži šuniukai, sergantys šunys bei katės.
Ši prieglauda mielai priims ir kitokią paramą, pavyzdžiui, nupirktus ėdalo konservus, užklotus, plieninius dubenis ar priemones gydymui nuo kirmėlių!”

Hiljutine ost

Varjupaigale vajalikud tooted

Toit kutsikatele (15 kg)

Dry food for puppies. Made with 70% meat, fish and other fresh ingredients. Natural nutrients aid healthy development. Wheat & gluten-free.

39,00€

Koerte purgitoit (4,8kg)

Premium quality wet dog food which provides natural, additive-free nutrition for your dog; naturally rich in protein and nutrients, preserved in the tasty cooking stock, easy to digest.

11,70€